top of page

MISE #53

od 2099 Kč

2-6 hráčů

99 minut

Nejdelší úniková hra v Praze

TREZOR 

77 minut

2-5 hráčů

od 2399 Kč

1. úniková hra v ČR ve spolupráci s whiskey Jack Daniel’s.

TAJEMSTVÍ JACKA DANIELA

Místnost s pohlcující atmosférou.

HŘBITOV

66 minut

1-4 hráčů

od 1599 Kč

Kotva 1

ESCAPE GAME?

Tzv. escape game – neboli reálná úniková hra – je koncept několika tematicky zaměřených místností, které člověka zkouší v jeho logice, kreativitě, spolupráci, komunikaci a testují jeho odolnost vůči stresu. Ve skupině 2 až 6 hráčů řešíte předem připravené šifry, hádanky, otevíráte zámky a snažíte se vymyslet odpovědi na zdánlivě neřešitelné otázky. K tomu všemu Vás tlačí čas – 99 minut. Tuto dobu máte na to, abyste otevřeli poslední zámek, dveře a dostali sebe i celou svou skupinu z místností ven.

THE PADLOCK?

Zkušenost s únikovými hrami všeho druhu nás přivedla na myšlenku vytvoření hry, kde budete vtaženi do jiné reality, zapomenete na trable každodenního života a stanete se postavami z příběhu. Pokud jste někdy snili o tom, že se stanete akčními hrdiny příběhu, splníte si svůj dětský sen a stanete se policistou, jste tu správně. Náš příběh Vás zavede na místo činu a je jen na Vás, zda odhalíte zákeřného padoucha.

PROČ PADLOCK?

The Padlock a jeho Mise #53 se pyšní nejdelší únikovou hrou v Praze - 99 min!!!

Ocitnete se na místě, jehož interiér je propracovaný do každičkého detailu a vtáhne Vás plně do děje.

Hra Vás postupně provede příběhem, který na sebe logicky navazuje, a Vy sami jste jeho hlavními postavami.

Můžeme Vám zaručit, že po skončení hry vylezete s úsměvem na tváři a ještě dlouho budete vzpomínat na tento neopakovatelný zážitek!!!

bottom of page