top of page
HŘBITOV_voucher_poděkování.jpg

Právě držíte klíč v podobě prémiového voucheru, který vám odemkne vstup do jiného světa, kde prožijete jedinečný příběh. Užijte si s přáteli, rodinou nebo kolegy z práce únikovou hru a ponořte se do tajemného děje příběhu, který na vás čeká...

PŘÍBĚH

V jednom ze žižkovských zákoutí se nachází téměř zapomenutý hřbitov jedné rodiny. Rodiny pana Böhma. Pan Böhme se nenarodil jako zámožný člověk, ale všechno jmění získal až během svého života. Nikdo však netušil jak a kde k němu přišel. Jako mladý odjel na studia a vrátil se jako zcela jiný člověk. Měl moc, bohatství a neobyčejné charisma. Za svůj život měl mnoho žen, ale i přes svůj šarm u něj žádná nevydržela. Nakonec umřel zcela sám a bez dětí a právě žižkovský hřbitůvek je místem posledního odpočinku jeho a jeho rodiny. Nikdo netuší, co se stalo s jeho penězi, nikdo netuší, zda má nějaké příbuzné a popravdě na něj asi i většina lidí dávno zapomněla.

 

Můj děda si ze mne vždy utahoval a po večerech mi vyprávěl historky o panu Böhmovi a jeho životě. Některé byly veselé, po některých se jeden bál dokonce i usnout. Bohatství pana Böhma nebylo jen tak ledajaké, podle některých musel prý dokonce obelstít samu smrt, ale kdoví, jak to tenkrát bylo. Jisté ale je, že neodešel zcela bez zapomnění. Mnoho indicií naznačuje, že jeho bohatství je ukryto a cesta k jeho získání začíná právě na hřbitově rodiny Böhmových.

INFORMACE

Volte oblečení a obuv ve kterém se cítíte pohodlně a nevadí, když se lehce ušpiní.

Hra se odehrává ve výrazném šeru, nedoporučuje se epileptikům, klaustrofobikům a těhotným ženám.

Voucher je pro 1-4 osob.

Voucher je platný pouze na hru Hřbitov.

bottom of page